Hangi “akıllı” telefonu tercih etmeliyim ?

  • Anasayfa
  • -
  • Hangi “akıllı” telefonu tercih etmeliyim ?
10 Eylül
Hangi “akıllı” telefonu tercih etmeliyim ?

Hangi “akıllı” telefonu tercih etmeliyim ?

Cep telefonu satın alırken hangi markayı tercih etmeli? İşte Türkiye'de en önemli beş markanın avantajları ve dezeavantajları...


Yeni bir akıllı telefon satın alacaksınız ve telefonlar arasında gidip geliyorsunuz. Piyasada o kadar çok telefon var ki, "Hangisi bana hitap ediyor?" sorusunu cevaplamak bir hayli zor. Kimi kullanıcı çılgınlar gibi işlemcisi olan telefonu "En iyi telefon" diye değerlendirirken, kimisi içinse tasarım veya arayüz ön planda kalıyor. Tabii bu şıkları artırmak kolay.

Sizler için hazırladığımız bu dosyada, markaların telefonlarındaki genel özellikleri göreceksiniz. Zaten şu sıralar, her marka neredeyse tüm telefonlarında aynı özellikleri sergiliyor. Arada istisnalar oluyor mu? Tabii ki. Bu sebepten dolayı, özellikler hakkında kesin değil de, bilgilendirici yorumlar okuyacaksınız. Serileri hakkında yorum yapabileceğimiz markalar ise, Apple, Samsung, Sony, HTC ve tabii ki Nokia. Bu 5 markanın pek çok telefonunu kullandığımız için, genel anlamda hangi markanın hangi özellikleri ön plana çıkardığını size rahatlıkla söyleyebiliriz.

YORUM EKLE

E-Mail adresiniz paylaşılmayacaktır.